מערכת שעות וקורסי בחירה ללימודי הסמכה, סמסטר אביב תשפ”ג

מערכת שעות וקורסי בחירה ללימודי הסמכה, סמסטר אביב תשפ”ג

מערכת שעות כללית לסמסטר אביב תשפ"ג לכל המסלולים מופיעה כאן

הפירוט המופיע בהמשך הוא של קורסי הבחירה בסמסטר זה, מחולקים לפי ימים. הקורסים הפתוחים לסטודנטיות ולסטודנטים במסלול מסוים מפורטים תחת שם המסלול בכל אחד מהימים.

מידע וסילבוסים מקוצרים של קורסי בחירה ללימודי הסמכה הניתנים בקביעות בפקולטה מופיעים כאן. סילבוסים לקורסי בחירה מתחלפים ללימודי הסמכה שאינם מופיעים בקטלוג הלימודים הקבוע יופיעו בלחיצה על מספר הקורס.

הגישה לסילבוסים אפשרית רק לאחר הזדהות במערכת עם שם משתמש טכניוני.

למסלול ארכיטקטורה: טופס הגשת בקשה ללימוד מקצועות שאינם לפי תוכנית הלימודים המומלצת נמצא כאן.

יום שני

זמן התחלה זמן סיום מקצוע מרצה מספר המקצוע נק"ז נתיב התמחות
8:30 11:30 נושאים נבחרים: אדריכלות ללא אנשים יעל אגמון 205691 3 ללא
8:30 11:30 Design Research אלונה נצן-שיפטן 206925 3 היסטוריה, תיאוריה וביקורת
8:30 11:30 נושאים נבחרים: איכות סביבה בתוך בניין אברהם יזיאורו 206008 3 אדריכלות בת קיימא
8:30 11:30 נושאים נבחרים: מרחבים מקודשים אורין שחר 206985 3 מורשת, שימור והתחדשות
8:30 11:30 נושאים נבחרים: מבוא לרובוטיקה אדריכלית אסף עופר 206957 3 עיצוב וייצור ממוחשבים
9:30 11:30 היער העירוני שחר צור 206933 2 ללא
9:30 11:30 נושאים נבחרים: עירוניות חדשה: תכנון אתי לצדק מגוון אפרת איזנברג 2079155 2 ללא
11:30 14:30 נושאים נבחרים: תיאוריות עכשוויות באדריכלות רעות ירניצקי 206962 3 היסטוריה, תיאוריה וביקורת
11:30 14:30 נושאים נבחרים: היסטוריה טכנולוגית אור אלכסנדרוביץ' 206959 3 היסטוריה, תיאוריה וביקורת+אדריכלות בת קיימא
14:30 18:30 המרחב הישראלי: קריאה ביקורתית תמר ברגר 207450 3 ללא
15:30 17:30 רקמות אורבניות הדס שדר 205255 2 ללא
15:30 18:30 שימוש מחדש במבנים קיימים דפי פישר-גבירצמן 206574 3 מורשת, שימור והתחדשות
15:30 18:30 מגורים והעיר יעל אלואיל 206404 3 היסטוריה, תיאוריה וביקורת
15:30 19:30 אספקטים אקלימיים בתכנון יונתן נתניאן 206564 3 אדריכלות בת קיימא
זמן התחלה זמן סיום מקצוע מרצה מספר המקצוע נק"ז
8:30 11:30 נושאים נבחרים: מרחבים מקודשים אורין שחר 206985 3
8:30 11:30 רובוטיקה אדריכלית אהרן שפרכר 206957 3
9:30 11:30 היער העירוני שחר צור 206933 2
9:30 11:30 ממ"ג 2 – תרגול עדי בן נון 207023 3
9:30 11:30 נושאים נבחרים: עירוניות חדשה: תכנון אתי לצדק מגוון אפרת איזנברג 2079155 2
14:30 16:30 אחזקת שטחים פתוחים ישראל גלון 204540 2
14:30 18:30 המרחב הישראלי: קריאה ביקורתית תמר ברגר 207450 3

יום שלישי

זמן התחלה זמן סיום מקצוע מרצה מספר המקצוע נק"ז נתיב התמחות
14:30 17:30 פרקטיקום דן פרייס 205585 3 ללא

יום רביעי

זמן התחלה זמן סיום מקצוע מרצה מספר המקצוע נק"ז נתיב התמחות
8:30 12:30 עיצוב בסיסי 3 דני שושן 205885 3 ללא
9:30 12:30 רישום אדריכלי אנה לובוביקוב כץ 205814 2 ללא
9:30 12:30 אמנות ניסויית נדב ויסמן 205874 2 ללא
זמן התחלה זמן סיום מקצוע מרצה מספר המקצוע נק"ז
8:30 11:30 שיטות בעיצוב, תיאוריה וכלים אהרן שפרכר 205028 3
9:30 12:30 ייצוג נוף מתניה ז"ק 204652 2

יום חמישי

זמן התחלה זמן סיום מקצוע מרצה מספר המקצוע נק"ז נתיב התמחות
8:30 11:30 נושאים נבחרים: אסטרטגיות להתחדשות עירונית נאוה קיינר פרסוב 206961 3 עיצוב עירוני
8:30 11:30 נושאים נבחרים: הבעה גרפית מתקדם אמיר תומשוב 206914 3 ללא
8:30 11:30 DMT שני ברט 206846 3 עיצוב וייצור ממוחשבים
11:30 14:30 נושאים נבחרים: גישות ותפיסות בפוליטיקה של המרחב רונן בן אריה 206956 3 עיצוב עירוני
11:30 14:30 נושאים נבחרים: ארכיטקטורה ומשחקים עזרא עוזרי 206018 3 עיצוב וייצור ממוחשבים
11:30 14:30 עיצוב תעשייתי בעידן המהפכה התעשייתית דיגיטלית יואב שטרמן 206836 3 ללא
14:30 17:30 נושאים נבחרים: ניתוח תהליכים בתכנון ופיתוח עירוני אריאל וטרמן 206011 3 עיצוב עירוני
14:30 17:30 נושאים נבחרים: מדיניות וטכנו' למערכות עירוניות חכמות דוידה שאומן 206958 3 עיצוב וייצור ממוחשבים
זמן התחלה זמן סיום מקצוע מרצה מספר המקצוע נק"ז
8:30 10:30 מבוא לשימור אורין שחר 205000 2
8:30 11:30 נושאים נבחרים: אסטרטגיות להתחדשות עירונית נאוה קיינר פרסוב 206961 3
9:30 11:30 ממ"ג 2 עדי בן נון 207023 3
11:30 14:30 נושאים נבחרים: ארכיטקטורה ומשחקים עזרא עוזרי 206018 3
11:30 14:30 נושאים נבחרים: גישות ותפיסות בפוליטיקה של המרחב רונן בן אריה 206956 3
11:30 14:30 עיצוב תעשייתי בעידן המהפכה התעשייתית דיגיטלית יואב שטרמן 206836 3
14:30 17:30 נושאים נבחרים: ניתוח תהליכים בתכנון ופיתוח עירוני אריאל וטרמן 206011 3

סיורים וסדנאות

תאריך התחלה תאריך סיום מקצוע מרצה מספר המקצוע נק"ז
2.3.2023 4.3.2023 סיור לקופנהגן איריס קשמן 206074 1
5.9.2023 7.9.2023 סדנה בת שלוש הרצאות וסיור: היער בראי התכנון הלאומי מוטי קפלן ונעה טל 207463 3
5.9.2023 11.9.2023 סיור לרומא רונה אביאסף 204655 2