מערכת שעות וקורסי בחירה ללימודי מוסמכים, סמסטר אביב תשפ”ד

מערכת שעות וקורסי בחירה ללימודי מוסמכים, סמסטר אביב תשפ”ד

מערכת שעות כללית לסמסטר אביב תשפ"ד לכל המסלולים מופיעה כאן

הפירוט המופיע בהמשך הוא של קורסי הבחירה בסמסטר זה, מחולקים לפי ימים. הקורסים הפתוחים לסטודנטיות ולסטודנטים במסלול מסוים מפורטים תחת שם המסלול בכל אחד מהימים.

מידע וסילבוסים מקוצרים של קורסי בחירה לתארים מתקדמים הניתנים בקביעות בפקולטה מופיעים כאן. כדי לאתר את הקורס המבוקש, מומלץ להשתמש באפשרות החיפוש המובנית בדפדפן (Ctrl+F). סילבוסים לקורסי בחירה מתחלפים לתארים מתקדמים שאינם מופיעים בקטלוג הלימודים הקבוע יופיעו בלחיצה על מספר הקורס.

הגישה לסילבוסים אפשרית רק לאחר הזדהות במערכת עם שם משתמש טכניוני.

יום שני

זמן התחלה זמן סיום מקצוע מרצה מספר המקצוע נק"ז נתיב התמחות
08:30 11:30 דיון ביקורתי בשיכון הציבורי בישראל הדס שדר 206170 3 עיצוב עירוני
08:30 11:30 DMT שני ברט 206846 3 עיצוב וייצור ממוחשבים
08:30 11:30 תרבות, חומר וטכנולוגיה רות ליברטי שלו 206946 3 מורשת שימור והתחדשות
11:30 14:30 אורבניזם עכשווי/ עתידי בישראל נאוה קיינר פרסוב 206947 3 עיצוב עירוני
11:30 15:30 שיטות ייצור מבוססות מחשב באדריכלות גיא אוסטרן 206840 3 עיצוב וייצור ממוחשבים
15:30 19:30 BIM יאשה גרובמן 019627 3 עיצוב וייצור ממוחשבים
15:30 19:30 התנגדות, אקטיביזם ומחאה במרחב העירוני רונן בן אריה 206928 3 עיצוב עירוני

זמן התחלה זמן סיום מקצוע מרצה מספר המקצוע נק"ז נתיב התמחות יום
09:30 11:30 תשתיות במרחב הפתוח ליאת חיל 206926 2 ללא ב

זמן התחלה זמן סיום מקצוע מרצה מספר המקצוע נק"ז נתיב התמחות
08:30 11:30 ערים חכמות מירב אהרון 207888 3 ללא
09:30 11:30 תשתיות במרחב הפתוח ליאת חיל 206926 2 ללא
11:30 14:30 מדיניות סביבתית דניאל אורנשטיין 207407 3 ללא
11:30 14:30 תחבורה ושימושי קרקע קרל מרטנס 207901 3 ללא
12:30 14:30 תוכנית 2020 והשפעתה על התכנון בישראל מוטי קפלן 207899 2 ללא

יום רביעי

זמן התחלה זמן סיום מקצוע מרצה מספר המקצוע נק"ז נתיב התמחות
08:30 11:30 ארכיטקטורה, משחקים ומציאות מדומה עזרא עוזרי 206016 3 עיצוב וייצור ממוחשבים
09:30 12:30 גישות עכשוויות בשימור במבט עולמי יעל אלף 206003 3 מורשת, שימור והתחדשות

יום חמישי

זמן התחלה זמן סיום מקצוע מרצה מספר המקצוע נק"ז נתיב התמחות
08:30 11:30 הבעה גרפית 2: שיטות ייצוג מתקדמות אמיר תומשוב 206971 3 ללא
08:30 11:30 מיקרו-אקלים בעיר אור אלכסנדרוביץ 206566 3 אדריכלות בת קיימא
09:30 11:30 היער העירוני שחר צור 206933 2 ללא
11:30 13:30 הכרת צמחי בר לשילוב בגן הנוי ישראל גלון 206922 2 ללא
11:30 14:30 סימולציות להתנהגות אנושית במרחב דוידה שאומן 206006 3 עיצוב וייצור ממוחשבים
11:30 14:30 אספקטים אקלימיים בתכנון יונתן נתניאן 206929 3 אדריכלות בת קיימא
11:30 14:30 ריאקציות- אדר' ותרבות בעידן הגרעיני אלי קלר 206924 3 היסטוריה, תיאוריה וביקורת
14:30 17:30 היסטוריה של ארכ' ומדעי הרוח הדיגיטליים יעל אלואיל 206923 3 היסטוריה, תיאוריה וביקורת
14:30 18:30 מודלים ממוחשבים בתכנון ארכיטקטוני אברהם יזיאורו 206571 3 אדריכלות בת קיימא

זמן התחלה זמן סיום מקצוע מרצה מספר המקצוע נק"ז נתיב התמחות יום
09:30 11:30 היער העירוני שחר צור 206933 2 ללא ה
11:30 13:30 הכרת צמחי בר לשילוב בגן הנוי ישראל גלון 206922 2 ללא ה

זמן התחלה זמן סיום מקצוע מרצה מספר המקצוע נק"ז נתיב התמחות
08:30 11:30 תכנון סביבתי מישל פורטמן 207048 3 ללא
08:30 11:30 הערכות שווי נדל"ן אייל סלינגר 207007 3 ללא

זמן התחלה זמן סיום מקצוע מרצה מספר המקצוע נק"ז נתיב התמחות
08:30 11:30 מבוא לסריגה ממוחשבת שחר אשור 206839 3 ללא
08:30 11:30 עיצוב מערכות שירות ומוצר דניאל מטקליף 206874 3 ללא
11:30 14:30 עניין של פרספקטיבה יואב שטרמן 206829 3 ללא
11:30 14:30 עיצוב ותרחיש חיים פרנס 206831 3 ללא

סדנאות

מקצוע מרצה מספר המקצוע נק"ז נתיב התמחות
כלכלה, חדשנות ויזמות בתחום הקיימות גלית שיף 206007 3 אדריכלות בת קיימא